• Ważne! Zmiana organizacji ruchu

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego oraz Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie informują, że od dnia 20 stycznia 2020r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na moście przez rzekę Prosnę w ciągu drogi powiatowej nr 4510 E w miejscowości Podbolesławiec. Obowiązywał będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

• Wielki Polak, astronom i Patron - Mikołaj Kopernik

19 lutego w wieruszowskim liceum odbyła się uroczystość Święta Patrona Szkoły połączona z Dniem Nauk Matematycznych i Przyrodniczych. Honorowym gościem był Mikołaj Kopernik, który został przywitany pięknym biciem dzwonów.

Podziękowanie dla starosty wieruszowskiego za udział w akcji ,,Przystanek Happy Bus 2019’’

Minął już ponad miesiąc od zakończenia IX edycji Letniej Akcji HAPPY BUS 2019.

Fundacja Happy Kids przekazała staroście wieruszowskiemu Andrzejowi Szymankowi szczególne podziękowania za pomoc w organizacji, wsparcie i ogromne serce dla dzieci podczas IX edycji wakacyjnej akcji ,,Przystanek Happy Bus 2019’’.

Poniżej zamieszczono również podsumowanie projektu oraz wypracowany z Dziećmi podczas każdego przystanku ,,Letni Manifest Dzieci’’.