Powiat Wieruszowski na 16. miejscu w kraju w rankingu liderów samorządowych inwestycji

Z przyjemnością informujemy, że Powiat Wieruszowski zanotował znaczący awans w tegorocznym rankingu wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2016–2018 pisma ,,Wspólnota’’, plasując się na 16. pozycji klasyfikacji w kraju, pierwszej w województwie łódzkim!

Więcej informacji o przeprowadzanym corocznie rankingu znajduje się na stronie internetowej: http://www.wspolnota.org.pl/aktualnosci/aktualnosc/liderzy-samorzadowych-inwestycji/ .

W załączniku ranking wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2016-2018 dwutygodnika ,,Wspólnota’’.

Ponadto przedstawiamy poniżej największe inwestycje zrealizowane przez Powiat Wieruszowski we współpracy i z dofinansowaniem Samorządów Gminnych, wykonane w latach, których dotyczył ww. ranking.

Przebudowa drogi Augustynów-Lututów

Przebudowa drogi Galewice-Ostrówek

Przebudowa drogi Klatka-Parcice-Chorobel

Przebudowa drogi Parcice-Sokolniki