• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Powiat Wieruszowski na imprezie ,,Classic Spot’’

W minioną niedzielę, 10 września br. odbyła się w Wieruszowie jedyna w regionie impreza samochodowo-motocyklowa. Miłośnicy zabytkowej motoryzacji spotkali się w tym dniu na terenie starego zamczyska. Uczestnicy imprezy mogli podziwiać klasyczne i zabytkowe pojazdy, które prezentowali pasjonaci motoryzacji z całego kraju.

W wydarzeniu uczestniczył również Powiat Wieruszowski, który na swoim stoisku wystawienniczym prezentował materiały wydawnicze oraz elementy promujące bezpieczeństwo drogowe.