Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

  • Informacja o zmianie dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej

   Z uwagi, że Starostwo Powiatowe w Wieruszowie w dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) będzie nieczynne, dyżur nieodpłatnej pomocy prawnej przypadający na ten dzień zostanie odpracowany przez adwokata w dniu 23 grudnia 2019r. (poniedziałek) w godz. 8:00-12:00.

Powiat Wieruszowski na Mixerze Regionalnym

Tradycyjnie już Powiat Wieruszowski uczestniczył w corocznie organizowanym jarmarku województwa łódzkiego – Mixer Regionalny 2019. 16. edycja wydarzenia odbyła się w minioną sobotę (7 września br.), tym razem w miejscowości Łęczyca.

W centrum Łęczycy zagościły stanowiska wystawiennicze powiatów, gmin, miast oraz innych podmiotów działających na terenie województwa łódzkiego, które eksponowały stoiska z zakresy kultury, nauki, turystyki, zdrowia, ochrony przyrody i gospodarki.

Powiat Wieruszowski podczas imprezy prezentował przede wszystkim produkt turystyczny pn. ,,Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem’’ oraz trasy orienteeringowe, których ilość stanowi fenomenem w skali ogólnopolskiej!

Szczególną atrakcją stoiska był udział Koła Gospodyń Wiejskich z Mieleszyna, które oferowało swój kluczowy produkt – pierogi ziemniaczano-serowe, jak również pierogi z mięsem i ze szpinakiem, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród uczestników jarmarku.

Script logo StudioStrona.pl