• Jutro seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE’’

Chcesz mieć szczęśliwych pracowników? Otwórz żłobek w firmie! Zachęć mieszkańców regionu do powrotu na rynek pracy. Jak to zrobić? Z Funduszami Europejskimi!
      Szczegóły poznasz 27 kwietnia 2018 roku na seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE. Wsparcie aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”. Seminarium odbędzie się w Łodzi, w hali Expo-Łódź.

• Ogólnopolski Konkurs "Przedsiębiorstwo Przyszłości" – Twoja firma może zdobyć certyfikat

Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication oraz Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zachęcają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla  najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw.

Powiat Wieruszowski przekazał Ministerstwu lututowską szkołę

Z dniem 1 stycznia 2018 roku, Powiat Wieruszowski przekazał Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Baranowskiego w Lututowie Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Powiat Wieruszowski był organem prowadzącym szkoły przez 19 lat. W tym czasie dokonano wszelkich starań, aby Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie był szkołą odpowiadającą wymogom i potrzebom współczesnej edukacji.

3 stycznia 2018 roku był dniem symbolicznego przekazania placówki. W Zespole Szkół Rolniczych w Lututowie odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów placówki, podczas której przedstawiono historię szkoły.

Ten szczególny dzień stał się również okazją do podsumowania tego okresu czasu, jak również podziękowań.

Starosta wieruszowski Andrzej Szymanek oraz wicestarosta Mirosław Urbaś złożyli serdeczne podziękowania za owocną pracę wszystkim pracownikom i uczniom szkoły, za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w rozwój placówki.

,,Życzymy dalszego rozwoju szkoły oraz kontynuowania dobrych tradycji. Niech kolejne lata przyniosą dla szkoły nowe osiągnięcia i sukcesy’’ – skierował słowa do dyrekcji, pracowników i uczniów szkoły starosta wieruszowski.