• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Corocznie organizowane powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa odbyły się w minioną środę, tj. 26 kwietnia br. w Zespole Szkół Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W tym roku eliminacje odbywały się pod hasłem: "Kręci mnie bezpieczeństwo".

W przedsięwzięciu uczestniczyli: Sekretarz Powiatu Stefan Pietras oraz Naczelnik Wydziału Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Wieruszowie Edyta Kosmalska.

Powiat Wieruszowski ufundował część nagród przyznanych zwycięzcom powiatowych eliminacji Turnieju.

Zdjęcia: http://www.zs2.dbv.pl/viewpage.php?page_id=11 .