• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Projekt dotacyjny ,,Innowacyjny biznes II’’

• fotogaleria

Trwa nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu "Innowacyjny biznes II".

Projekt zakłada wsparcie finansowe na uruchomienie działalności gospodarczej (dotacje) - w kwocie 23.050 zł oraz wsparcie pomostowe (2.600 zł) przez 12 miesięcy dla każdego beneficjenta. Łącznie można uzyskać aż 54.250 zł na uruchomienie własnej firmy!

Aby aplikować do projektu należy być osobą pozostającą bez pracy (osobą bezrobotną lub bierną zawodowo), mieć ukończone 30 lat i mieszkać na terenie województwa łódzkiego (z wyłączniem Łodzi i powiatów łódzkiego-wschodniego, pabianickiego, zgierskiego i brzezińskiego).

Szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji oraz warunków uczestnictwa podane są na stronie internetowej: www.innowacyjnybiznes.eu lub pod numerem telefonu: 737 953 011.

Formularze przyjmowane są drogą elektroniczną. Można je pobrać ze strony projektu.

Projekt współfinansowany jest ze środków ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Link do serwisu Funduszy Europejskich: