Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
  • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

  • Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

  • pomoc prawna

  •  bip1

  • Rada Powiatu Wieruszowskiego

  • epuap

RE-ENTER Ukraine

Zdobycie nowego rynku nie jest łatwe. Kto próbował ten wie, że szczególnie trudny jest ten pierwszy krok. Dlatego Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna stworzyła program wsparcia eksportu „Re_enter”.

Jego częścią są spotkania, na których eksperci i firmy, które przetarły szlaki w eksporcie dzielą się wiedzą jak działać na zagranicznych rynkach. Prezentują potencjał różnych rynków, ich specyfikę oraz kontakty, które mogą pomóc w ich zdobywaniu. Łódzka SSE gwarantuje potężny zastrzyk wiedzy, znakomitych prelegentów i możliwość networkingu.

13 października Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Łódzka SSE oraz PAIH zaprasza do Fabryki Grohmana (ul. Ks. Bpa W. Tymienieckiego 22G) na spotkanie Re_enter Ukraine, podczas którego, wraz z ekspertami, przedstawimy Państwu potencjał eksportowy naszego wschodniego sąsiada. Trudny czas wojny, w jakim znalazła się obecnie Ukraina, nie zatrzymał funkcjonowania państwa. Przed polskimi przedsiębiorstwami otwarło się szereg nowych możliwości, jak choćby wypełnienie luki po eksporterach z Rosji i Białorusi.

Wydarzenie, na które Państwa zapraszamy, obejmuje jeszcze jeden obszar, o którym trzeba rozmawiać już dziś. To udział polskich firm w powojennej odbudowie Ukrainy.

Podczas Re_Enter Ukraine z pewnością znajdziecie Państwo odpowiedzi na szereg pytań związanych z zagadnieniami współpracy gospodarczej z Ukrainą. Tym bardziej, że po części merytorycznej i krótkiej przerwie lunchowej zapraszamy do udziału w BiznesMixerze firm z Polski i Ukrainy, reprezentujących bardzo szeroki wachlarz branż.

Zapraszamy do rejestracji! Ilość miejsc ograniczona.
LINK DO REJESTRACJI

  • fotogaleria
Script logo StudioStrona.pl