• Zawiadomienie

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zawiadamia, że:

1. W dniu 17 grudnia 2018 r. w siedzibie Starostwa powiatowego w Wieruszowie odbył się przetarg nieograniczony ustny.

2. Przedmiotem przetargu był garaż nr 10, usytuowany na działce nr 147, położonej w Wieruszowie.

3. Liczba osób dopuszczonych – jedna , niedopuszczonych- brak,

4. Cena wywoławcza czynszu – 83,00 zł + należny podatek VAT, najwyższa cena osiągnięta w przetargu 84,00 zł  + należny podatek VAT

5. Nabywcą nieruchomości został Pan Ryszard Waldemar Skulski

• „Transplantacje narządów w Polsce i na świecie - historia, teraźniejszość i przyszłość”

Wykład prof. dr hab. n. med. Michała Nowickiego w szkołach ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wieruszowskiego.

Remont drogi Klatka – Parcice – Chorobel

Przekazujemy dobre wieści dla mieszkańców powiatu wieruszowskiego, szczególnie tych poruszających się drogą na odcinku Klatka – Parcie. W miniony czwartek sfinalizowano wcześniejsze starania dotyczące remontu drogi powiatowej nr 4507 E Klatka – Parcice – Chorobel. Starosta wieruszowski Andrzej Szymanek oraz wicestarosta Mirosław Urbaś podpisali umowy na wykonanie przebudowy drogi w określonych w dokumencie odcinkach oraz umowę dotyczącą pełnienia nadzoru inwestorskiego nad prowadzonymi robotami .

Zakres remontowanego odcinka wynosić będzie: 8,538 km.
Wartość zadania wynosi: 8.881.081,28 zł.
Przebudowa ww. drogi potrwa do początku października bieżącego roku.
Wykonawcą robót wyłonionym w przetargu będzie Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe ,,DOMAX’’ Arkadiusz Mika.