• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Reprezentacja szkoły chłopców, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, czwartym zespołem w województwie łódzkim.

Miesiąc kwiecień obfitował w wiele zawodów, w ramach Kalendarza Imprez Szkolnego Związku Sportowego. Niektóre z nich już zakończyły się Finałami Wojewódzkimi. Więc należało by krótko je podsumować.

Finałem Wojewódzkim zakończyły się Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt w ramach Licealiady. W zawodach tych po pierwszym etapie – powiatowym,  do półfinału Wojewódzkiego awansowały drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. St. Staszica w Wieruszowie. W zawodach półfinałowych które dla dziewcząt odbyły się w Zduńskiej Woli a dla chłopców w Sieradzu. Dziewczęta zdobyły szóste miejsce a chłopcy pierwsze miejsce. Po zwycięstwie w w zawodach półfinałowych chłopcy awansowali do Finału wojewódzkiego który odbył się w Pajęcznie a wystąpiło w nim sześć zwycięzców rejonów. ZSP w Opocznie, ZSP w Wieruszowie, PLO Politechniki Łódzkiej, III LO w Bełchatowie, ZS nr 3 w Skierniewicach i I LO w Pabianicach. W finałach uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy zwycięzcy grup rywalizowali o 1-2 miejsce a drugie drużyny w grupach o 3-4 miejsce.

Drużyna ZSP w Wieruszowie po dwóch remisach z ZSP w Opocznie (3:3) i z PLO Politechniki Łódzkiej (1:1)

Wyszła z grupy na miejscu drugim i walczyła o trzecie miejsce z III LO w Bełchatowie przegrywając (3:6)

W konsekwencji drużyna chłopców z ZSP im Stanisława Staszica zdobyła  czwarte miejsce w Finale Wojewódzkim.

Kolejność końcowa.

1 miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach (powiat skierniewicki)

2 miejsce – Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej ( powiat m. Łódź)

3 miejsce – III Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie (powiat bełchatowski)