Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

  • Komunikat V - ćwiczenia obronne

   Komunikat V

   (Ćwiczenia)

   O godz. 14.30 zakończyło się powiatowe ćwiczenie obronne „Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatu i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny oraz w czasie wystąpienia sytuacji kryzysowych na terenie powiatu wieruszowskiego” pod kryptonimem „EWE”.

   Odbyło się wstępne podsumowanie ćwiczenia. W podsumowaniu brali udział przedstawiciele jst powiatu wieruszowskiego oraz służby, inspekcje i straże. Został przeanalizowany przebieg ćwiczeń.

   Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizacje ćwiczenia.   Podziękowania należą się naszym mieszkańcom, którzy poważnie potraktowali ćwiczenia.   Dziękujemy lokalnym mediom za rzeczowy przekaz informacji.

   W późniejszym terminie po analizie wszystkich informacji nastąpi kompleksowa ocena ćwiczenia oraz wskazanie osobom odpowiedzialnym dobrych jak i słabych stron w sytuacji zagrożenia terrorystycznego, w systemie pozamilitarnych działań obronnych na terenie powiatu wieruszowskiego.

   Rzecznik prasowy ćwiczenia

   Stefan Pietras

Seminarium skierowane do rodziców dzieci z uszkodzonym słuchem

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie w imieniu Centrum Informacji dla Rodzin Dzieci z Uszkodzonym Słuchem (CIRDUS) działającym przy Polskim Związku Głuchych w Łodzi zaprasza urzędników administracji samorządowej, nauczycieli, pracowników poradni zdrowia, rodziców na seminarium pt. ,,CIRDUS – żeby rodzice byli dobrze poinformowani’’.

Seminarium odbędzie się 9 listopada br. o godzi. 10.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie (czas trwania seminarium ok. 90 minut).

 

Celem spotkania będzie zdobycie wiedzy na temat działań informacyjnych skierowanych do rodziców dzieci z uszkodzonym słuchem.

Script logo StudioStrona.pl