• Informacja

W dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

• Informacja o zmianie dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej

Z uwagi, że Starostwo Powiatowe w Wieruszowie w dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) będzie nieczynne, dyżur nieodpłatnej pomocy prawnej przypadający na ten dzień zostanie odpracowany przez adwokata w dniu 23 grudnia 2019r. (poniedziałek) w godz. 8:00-12:00.

Śniadanie Wielkanocne Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku z filią w Czastarach i Chróścinie

W dniu 17 kwietnia  2019 roku o godz. 1000 w  Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w  Piaskach (gmina Lututów) spotkali się uczestnicy oraz pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku z filią w Czastarach i Chróścinie na wspólnym śniadaniu wielkanocnym.

Uroczystość odbyła się przy współudziale zaproszonych gości – Agnieszki Polus, Sekretarz Powiatu Wieruszowskiego, Dariusza Rejmana – Wójta Gminy Czastary, Jacka Kalferszta – ks. proboszcza parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Czastarach, Tadeusza Kaczmarka – ks. proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Chróścinie, Krzysztofa Wasiuka – o. proboszcza parafii pw. św. Wojciecha w Cieszęcinie.

Spotkanie rozpoczął kierownik placówki Paweł Szandała, który przywitał wszystkich uczestników spotkania, następnie uczestnicy filii w Chróścinie zaprezentowali program artystyczny pt. „Tradycje Wielkanocne". Zaproszeni goście złożyli życzenia świąteczne, odmówiono wspólną modlitwę i przystąpiono do celebrowania  Śniadania Wielkanocnego