Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Nagrody Powiatu Wieruszowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy w 2018 roku. Zgłoś swojego kandydata!

   Zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego nr XXXV/156/13 z dnia 30 października 2013r. w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej kandydatury do nagród za 2018r. należy zgłosić do dnia 31 maja 2019r.

  • IX Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 511), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2011r. Nr 226, poz. 2340, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego
   z 2018r., poz. 5173) zawiadamiam, że dnia 31 maja 2019r. (piątek) o godz. 14:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się IX Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego.

Śniadanie Wielkanocne Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku z filią w Czastarach i Chróścinie

W dniu 17 kwietnia  2019 roku o godz. 1000 w  Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w  Piaskach (gmina Lututów) spotkali się uczestnicy oraz pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku z filią w Czastarach i Chróścinie na wspólnym śniadaniu wielkanocnym.

Uroczystość odbyła się przy współudziale zaproszonych gości – Agnieszki Polus, Sekretarz Powiatu Wieruszowskiego, Dariusza Rejmana – Wójta Gminy Czastary, Jacka Kalferszta – ks. proboszcza parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Czastarach, Tadeusza Kaczmarka – ks. proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Chróścinie, Krzysztofa Wasiuka – o. proboszcza parafii pw. św. Wojciecha w Cieszęcinie.

Spotkanie rozpoczął kierownik placówki Paweł Szandała, który przywitał wszystkich uczestników spotkania, następnie uczestnicy filii w Chróścinie zaprezentowali program artystyczny pt. „Tradycje Wielkanocne". Zaproszeni goście złożyli życzenia świąteczne, odmówiono wspólną modlitwę i przystąpiono do celebrowania  Śniadania Wielkanocnego

Script logo StudioStrona.pl