Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

SPORTOWE WSPOMNIENIA Z WAKACJI

W sierpniu  zawodnicy  UKS „Grom” i ,,Junior’’ Ochędzyn uczestniczyli w zawodach Grand Prix Polonia rozgrywanych w Jakuszycach oraz Piechowicach.

 

W pierwsze dwa dni rozgrywane były biegi: klasyczny i middle na terenach Polany Jakuszyckiej, szerzej znanej z narciarstwa klasycznego, a przede wszystkim z największej masowej imprezy narciarskiej w naszym kraju - Biegu Piastów.

Gminę Sokolniki reprezentowali : Marcel Małecki (Junior Ochędzyn), Emilia, Jakub i Andrzej Domagałowie (Grom Sokolniki), a także mieszkanka Ochędzyna reprezentująca klub GOK Galewice Milena Cegiełka.

Pierwszego dnia wymienieni zawodnicy, którzy dopiero nabierają doświadczenia w startach górskich,  w większości uplasowali się w środku stawki w swoich kategoriach. Trzeci dzień rozgrywany był w systemie handicap czyli bieg na dochodzenie - zawodnicy wybiegali z różnicami czasowymi jakie były po dwóch dniach. Był to bardzo udany start dla naszych zawodników. Jakub Domagała uzyskał najlepszy wynik dnia w swojej kategorii wiekowej a w klasyfikacji łącznej zdobył V miejsce,  Marcel Małecki uzyskał IX pozycję w klasyfikacji łącznej zawodów, a najlepszą zawodniczką okazała się Emilia Domagała (Grom Sokolniki), zajmując III miejsce i zdobywając brązowy medal.            

Script logo StudioStrona.pl