Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny

    W Gminnym Ośrodku Kultury w Galewicach odbyło się uroczyste podsumowanie XIX  Powiatowego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „KRAJOBRAZ  POWIATU  WIERUSZOWSKIEGO ”.

    

  • Zawiadomienie

   Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zawiadamia, że:

   1. W dniu 17 grudnia 2018 r. w siedzibie Starostwa powiatowego w Wieruszowie odbył się przetarg nieograniczony ustny.

   2. Przedmiotem przetargu był garaż nr 10, usytuowany na działce nr 147, położonej w Wieruszowie.

   3. Liczba osób dopuszczonych – jedna , niedopuszczonych- brak,

   4. Cena wywoławcza czynszu – 83,00 zł + należny podatek VAT, najwyższa cena osiągnięta w przetargu 84,00 zł  + należny podatek VAT

   5. Nabywcą nieruchomości został Pan Ryszard Waldemar Skulski

SPORTOWE WSPOMNIENIA Z WAKACJI

W sierpniu  zawodnicy  UKS „Grom” i ,,Junior’’ Ochędzyn uczestniczyli w zawodach Grand Prix Polonia rozgrywanych w Jakuszycach oraz Piechowicach.

 

W pierwsze dwa dni rozgrywane były biegi: klasyczny i middle na terenach Polany Jakuszyckiej, szerzej znanej z narciarstwa klasycznego, a przede wszystkim z największej masowej imprezy narciarskiej w naszym kraju - Biegu Piastów.

Gminę Sokolniki reprezentowali : Marcel Małecki (Junior Ochędzyn), Emilia, Jakub i Andrzej Domagałowie (Grom Sokolniki), a także mieszkanka Ochędzyna reprezentująca klub GOK Galewice Milena Cegiełka.

Pierwszego dnia wymienieni zawodnicy, którzy dopiero nabierają doświadczenia w startach górskich,  w większości uplasowali się w środku stawki w swoich kategoriach. Trzeci dzień rozgrywany był w systemie handicap czyli bieg na dochodzenie - zawodnicy wybiegali z różnicami czasowymi jakie były po dwóch dniach. Był to bardzo udany start dla naszych zawodników. Jakub Domagała uzyskał najlepszy wynik dnia w swojej kategorii wiekowej a w klasyfikacji łącznej zdobył V miejsce,  Marcel Małecki uzyskał IX pozycję w klasyfikacji łącznej zawodów, a najlepszą zawodniczką okazała się Emilia Domagała (Grom Sokolniki), zajmując III miejsce i zdobywając brązowy medal.            

Script logo StudioStrona.pl