• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Wieruszowskiego

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie przy ul. Rynek 1-7, w dniu 7 listopada 2018 r. został podany do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni, wykaz nieruchomości – garażu blaszanego, oznaczonego nr 11, położonego w Wieruszowie, przy ul. Waryńskiego 15,  przeznaczonego do wynajmu na czas nieoznaczony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Wieruszowskiego
      Nr  478/2018 z dnia   7 listopada 2018 r.

• Nowe pakiety rozwojowe dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych

Centrum OPUS w ramach działań Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej rozpoczyna nabór podmiotów, które chciałyby skorzystać z pakietów rozwojowych.

Spotkania edukacyjne dla organizacji pozarządowych

Planujesz działania swojej organizacji?

Myślisz o poszerzeniu oferty dla nowych grup odbiorców?

Szukasz inspiracji i podpowiedzi do działań promocyjnych swojej organizacji?

Chcesz poznać innych, którzy robią to, co Ty?

A może inni mają te same pytania?

Szukając odpowiedzi na powyższe pytania skorzystaj z bezpłatnej oferty spotkania edukacyjnego z przedstawicielem Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich „OPUS”.

Podczas spotkania przewidziane jest przedstawienie oferty Centrum OPUS w tym m.in. oferty wsparcia dla organizacji pozarządowych z zakresu prowadzenia działalności (wsparcie finansowe, ogólne, formalno-prawne, na temat źródeł finansowania działalności organizacji).

Przedstawiciel Centrum OPUS przedstawi także programy Centrum OPUS w obszarze mikrograntów, dotacji na utworzenie miejsc pracy w organizacjach pozarządowych, współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Spotkanie odbędą się 13 czerwca 2018r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego Wieruszowie, godzina 15:00.

Serdecznie zapraszamy!