Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Spotkania informacyjne poświęcone edukacji przedszkolnej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Edukacja przedszkolna – konkurs w ramach Poddziałania XI.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Łódzkiego na lata 2014 – 2020”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się:

  • 18 marca 2019 r. w godzinach 10.00 – 12.00 (rejestracja od godz. 09.45), sala konferencyjna Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu, Sieradz ul. Rynek 14;

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do dwóch dni roboczych poprzedzających spotkanie. Formularz dostępny jest na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/3310-spotkanie-informacyjne-poswiecone-edukacji-przedszkolnej.

Organizatorzy informują o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Script logo StudioStrona.pl