• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Spotkanie dla organizacji pozarządowych w temacie: „Loterie, aukcje, zbiórki publiczne.”

Powiat Wieruszowski, Stowarzyszenie Integracyjne Klub Otwartych Serc oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie, którego tematem będą loterie, aukcje i zbiórki publiczne.

Szkolenie odbędzie się 25 kwietnia br. (wtorek) o godz. 1530 w Sali USC urzędu miasta i gminy Wieruszów.

Podczas spotkania omówiony zostanie temat tego w jaki sposób prawidłowo pozyskiwać środki z ofiarności publicznej.

Zadanie realizowane w ramach projektu „OWES- rozwój ekonomii społecznej”.