• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Spotkanie informacyjne ws. Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego

W tym roku po raz pierwszy mieszkańcy Województwa Łódzkiego będą mieli możliwość współdecydowania o podziale pieniędzy z budżetu województwa. To inicjatywa, dzięki której możemy poczuć się współodpowiedzialni za to, co dzieje się w naszych ,,małych ojczyznach’’.

14 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące ww. tematu. Miało ono charakter informacyjny w związku z opracowywanym Budżetem Obywatelskim Województwa Łódzkiego 2018. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu wieruszowskiego.