• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Spotkanie Policjanta z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie

• fotogaleria

Spotkanie Policjanta z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie

12 października 2021r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie uczestniczyli w spotkaniu z oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji  w Wieruszowie asp. sztab. Damianem Pawlakiem. Policjant omówił zmiany w przepisach ruchu drogowego, najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych, wynikające głównie z nadmiernej prędkości, brawury, czy też jeździe pod wpływem alkoholu. Zwrócił uwagę na bezpieczeństwo pieszych na drodze, szczególnie na używanie przez nich elementów odblaskowych. Funkcjonariusz podczas spotkań przypomniał uczniom o zagrożeniach związanych z dopalaczami i innymi substancjami psychoaktywnymi. To co interesowało również młodzież to praca w Policji.

• fotogaleria