• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Spotkanie Policjanta z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

• fotogaleria

5 października 2021r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie uczestniczyli w spotkaniu z oficerem prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie asp. sztab. Damianem Pawlakiem.
Policjant przedstawił i omówił zmiany w przepisach ruchu drogowego, najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych, wynikające głównie z nadmiernej prędkości, brawury, czy też jeździe pod wpływem alkoholu. Zwrócił uwagę na bezpieczeństwo pieszych na drodze, szczególnie na używanie przez nich elementów odblaskowych.
Funkcjonariusz podczas spotkań przypomniał uczniom o zagrożeniach związanych
z dopalaczami i innymi substancjami psychoaktywnymi. To co interesowało również młodzież to praca w Policji.
Powiat Wieruszowski mając na uwadze bezpieczeństwo młodzieży przekazał uczniom kamizelki odblaskowe i apteczki samochodowe.

• fotogaleria