Spróbuj swoich sił na nowej - zaktualizowanej trasie orienteeringowej

• fotogaleria

Z końcem sierpnia br. została oddana do użytku nowa trasa orienteeringowa ,,Sokolski Las’’. Poprzednia trasa wymagała aktualizacji, z uwagi na przebiegającą przez nią drogę ekspresową S8.

Utworzenie kolejnej trasy wpisuje się w cykl zadań realizowanych przez Powiat Wieruszowski w ramach produktu turystycznego ,,Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem’’.

Zapraszamy lokalnych pasjonatów orienteeringu, jak i miłośników tego sportu spoza terenu powiatu wieruszowskiego do spróbowania swoich sił na nowej – zaktualizowanej trasie.

Poniżej umieszczamy plik z nową mapą ,,Sokolski Las’’.

Szczegółowe informacje o produkcie turystycznym ,,Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem’’ oraz pozostałe trasy z możliwością pobrania dostępne są na stronie internetowej: https://www.powiat-wieruszowski.pl/mapaifoto/mapa/ .