• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Stypendium akademickie im. Jerzego Juzonia na 1 rok studiów

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia, która pomaga młodym ludziom o niskich dochodach, pochodzącym z obszarów wiejskich zachęca do składania wniosków o stypendium na 1 rok studiów.

Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która umożliwia stypendystom studiowanie w większych miastach.

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia w roku akademickim 2017/2018 pragnie przyznać 500 stypendiów dla studentów pierwszego roku uczelni akademickich.

Wszelkie szczegóły dotyczące stypendium znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Fundacji: www.fejj.pl .