Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
  • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

  • Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

  • pomoc prawna

  •  bip1

  • Rada Powiatu Wieruszowskiego

  • epuap

Światowe Forum Miejskie 26-30.06.2022

  • fotogaleria

World Urban Forum, czyli Światowe Forum Miejskie w Katowicach będzie trwać od 26 do 30 czerwca. Przez te kilka dni, na terenie Strefy Kultury oraz w przestrzeni miasta będzie można aktywnie uczestniczyć w dyskusji o polityce miejskiej, rewitalizacjach i przyszłości miast, aby wszystkim nam żyło się w nich coraz lepiej.
Ty też możesz być częścią tego wydarzenia! Każdy głos jest ważny, a najważniejszy macie wy – mieszkańcy! Dlatego zarejestruj się, przyjdź i bądź częścią WUF11! Rejestracja jest darmowa, ale przeżycia i wyniesiona wiedza – bezcenne. Rejestracja trwa do 22 czerwca na stronie https://www.unevents.org/Home/Register

Instrukcja do rejestracji dostępna tutaj:

 

Światowe Forum Miejskie (World Urban Forum) to prestiżowa międzynarodowa konferencja organizowana przez ONZ-Habitat w celu rozwoju obszarów miejskich i osiedli ludzkich. Jest to najważniejsze globalne wydarzenie dotyczące polityki, transformacji i rozwoju miast.

Odbywa się co dwa lata i gości ponad 20 000 uczestników reprezentujących rządy, regiony, miasta, organizacje pozarządowe i instytucje finansowe.

Ostatnia dziesiąta edycja miała miejsce w 2020 w Abu Zabi - stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Poprzednie dwa spotkania odbyły się w Kuala Lumpur w Malezji i Quito w Ekwadorze.

W listopadzie 2018 r. Katowice zostały wybrane na polskiego kandydata na gospodarza konferencji zaplanowanej na 2022 r. 20 maja 2019 r. UN-Habitat ogłosiło, że Katowice będą gospodarzem jedenastej edycji.

World Urban Forum, czyli Światowe Forum Miejskie w Katowicach

 

Script logo StudioStrona.pl