Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

   Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

  • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

   Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Święto Policji

24 lipca br. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. Wydarzenie było okazją do wręczenia policjantkom i policjantom nominacji na wyższy stopień służbowy.

 

W uroczystości brali udział przedstawiciele Samorządu Powiatu Wieruszowskiego: przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Żóraw oraz starosta wieruszowski Andrzej Szymanek.

Z okazji Święta Policji samorządowcy złożyli wszystkim pracownikom wieruszowskiej jednostki najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania  za wypełniany obowiązek wobec mieszkańców powiatu wieruszowskiego,  dziękując przy tym za sumienność i rzetelność w wykonywanej służbie.

Script logo StudioStrona.pl