Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Jutro seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE’’

   Chcesz mieć szczęśliwych pracowników? Otwórz żłobek w firmie! Zachęć mieszkańców regionu do powrotu na rynek pracy. Jak to zrobić? Z Funduszami Europejskimi!
   Szczegóły poznasz 27 kwietnia 2018 roku na seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE. Wsparcie aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”. Seminarium odbędzie się w Łodzi, w hali Expo-Łódź.

  • Ogólnopolski Konkurs "Przedsiębiorstwo Przyszłości" – Twoja firma może zdobyć certyfikat

   Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication oraz Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zachęcają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

   W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla  najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw.

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie znów „wyciągnęli pomocną dłoń”

Po akcji pomocy dla dwójki osieroconych dzieci ze wsi Radoszewice, uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie przeprowadzili kolejne przedsięwzięcie. Tym razem zostało ono skierowane do dzieci z Domu Dziecka w Komornikach. W działania te młodzież zaangażowała również pracowników szkoły, którzy mocno wsparli akcję i dopingowali swoich uczniów.       

Uczniowie starali się, by w paczce znalazły się zabawki, książki, przybory szkolne, ubrania oraz żywność. Dzięki ich zaangażowaniu i pomocy sponsorów przygotowali paczkę o wartości około 3300 zł.

 

Podarek został dostarczony 20 grudnia 2017 roku. Wśród uśmiechniętych dziecięcych buzi uczniowie szkoły Angelika Gnych, Agnieszka Parzybut, Bartłomiej Łyga i Kamil Żuberek wraz z Dyrektorem ZSR w Lututowie Robertem Majchrowiczem i opiekunem Samorządu Uczniowskiego Elżbietą Okolewską odczuli radość pomagania i obdarowywania.

 

Script logo StudioStrona.pl