Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
  • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

  • Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

  • pomoc prawna

  •  bip1

  • Rada Powiatu Wieruszowskiego

  • epuap

Ważne!

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju oraz konsekwencjami wynikającymi z tego faktu, Starostwo Powiatowe w Wieruszowie pracuje w ograniczonym składzie osobowym. Dlatego zwracamy się ponownie do państwa z apelem o ograniczenie osobistych wizyt w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie oraz w jednostkach organizacyjnych Powiatu Wieruszowskiego.

W dobie powszechnej dostępności do telefonii komórkowej i internetu prosimy o korzystanie z tej formy uzyskiwania informacji czy też, jeżeli to możliwe, załatwiania w ten sposób spraw.

Pracownicy udzielą wszelkich informacji i wskażą sposób, termin załatwienia sprawy.

Zwracamy uwagę osobom, które nie świadczą pracy w związku z zawieszeniem działalności zakładu pracy, instytucji czy też placówki aby nie wykorzystywały tego czasu jako „okazji” do pozałatwiania wielu spraw, a przemieszczanie się ograniczyły do sytuacji bardzo koniecznych. Szczególną uwagę w tym zakresie zwracamy młodzieży szkolnej.

Bardzo ważne!

Od dnia dzisiejszego (13 marca 2020r.) do odwołania nie podlega karze uchybienie obowiązkowi: dokonania rejestracji pojazdu sprowadzonego z innego kraju Unii Europejskiej, a także zgłoszenia nabycia lub zbycia pojazdu zarejestrowanego w kraju, pod warunkiem, że wcześniej t.j. w dniu 12 marca 2020r. nie minął termin 30 dniowy.

 

Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej oraz oficjalnych komunikatów podawanych przez państwowe służby sanitarne i ich respektowanie.

  • fotogaleria
Script logo StudioStrona.pl