Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

   Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

  • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

   Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Wizyta zagranicznych wolontariuszy

Grupa wolontariuszy przebywająca przez ostatnie dwa tygodnie w Domu Wczasów Dziecięcych TPD w Głazie złożyła wizytę staroście wieruszowskiemu Andrzejowi Szymankowi. Spotkanie odbyło się w miniony czwartek, tj. 20 lipca br.

Tegoroczni wolontariusze pochodzący z Polski, Białorusi, Meksyku, Czech, Ukrainy i Grecji podarowali staroście specjalnie przygotowany plakat, który przedstawia ich osoby wraz z krótką charakterystyką państwa, z którego pochodzą.

Młodzi społecznicy podczas spotkania poznali zasady funkcjonowania Starostwa Powiatowego, specyfikę pracy w poszczególnych wydziałach jednostki, a także opowiedzieli o własnych zainteresowaniach i zawodowych planach.

 

Pobyt wolontariuszy w Głazie odbywa się w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Promocji w Wolontariatu.

Script logo StudioStrona.pl