Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Jutro seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE’’

   Chcesz mieć szczęśliwych pracowników? Otwórz żłobek w firmie! Zachęć mieszkańców regionu do powrotu na rynek pracy. Jak to zrobić? Z Funduszami Europejskimi!
   Szczegóły poznasz 27 kwietnia 2018 roku na seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE. Wsparcie aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”. Seminarium odbędzie się w Łodzi, w hali Expo-Łódź.

  • Ogólnopolski Konkurs "Przedsiębiorstwo Przyszłości" – Twoja firma może zdobyć certyfikat

   Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication oraz Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zachęcają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

   W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla  najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw.

Wkrótce otwarcie kolejnego Rodzinnego Domu Dziecka Fundacji ,,Happy Kids’’

Przy budynku po byłym Posterunku Policji w Czastarach trwają prace adaptacyjne dla potrzeb funkcjonowania Rodzinnego Domu Dziecka, który będzie już trzecią placówką w powiecie wieruszowskim zapewniającą dzieciom i młodzieży opiekę w ramach pieczy zastępczej.

 

Obecnie wykonywane są prace remontowe mające na celu zapewnić dzieciom komfort oraz rodzinny charakter mieszkania. Przewidywany czas zakończenia remontów planuje się na luty br. .

 

Budynek byłego Posterunku Policji w Czastarach Powiat Wieruszowski, przekazał  w ubiegłym roku Fundacji Happy Kids.

Script logo StudioStrona.pl