• Jutro seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE’’

Chcesz mieć szczęśliwych pracowników? Otwórz żłobek w firmie! Zachęć mieszkańców regionu do powrotu na rynek pracy. Jak to zrobić? Z Funduszami Europejskimi!
      Szczegóły poznasz 27 kwietnia 2018 roku na seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE. Wsparcie aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”. Seminarium odbędzie się w Łodzi, w hali Expo-Łódź.

• Ogólnopolski Konkurs "Przedsiębiorstwo Przyszłości" – Twoja firma może zdobyć certyfikat

Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication oraz Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zachęcają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla  najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw.

Wspólne ustalenia Starostów Powiatów Województwa Łódzkiego

14 grudnia br. starosta wieruszowski Andrzej Szymanek uczestniczył w Konwencie Powiatów Województwa Łódzkiego, jak i Zgromadzeniu Związku Powiatów Województwa Łódzkiego. Oba wydarzenia odbyły się w Pabianicach.

Podczas wspólnych obrad zostały podjęte uchwały dotyczące Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz budżetu Związku Powiatów Województwa Łódzkiego na przyszły rok.
Na podstawie uchwały dokonano również zmian w statucie organizacji.