• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Wieruszowskiego

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie przy ul. Rynek 1-7, w dniu 7 listopada 2018 r. został podany do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni, wykaz nieruchomości – garażu blaszanego, oznaczonego nr 11, położonego w Wieruszowie, przy ul. Waryńskiego 15,  przeznaczonego do wynajmu na czas nieoznaczony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Wieruszowskiego
      Nr  478/2018 z dnia   7 listopada 2018 r.

• Nowe pakiety rozwojowe dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych

Centrum OPUS w ramach działań Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej rozpoczyna nabór podmiotów, które chciałyby skorzystać z pakietów rozwojowych.

Zaproszenie dla wszystkich osób zajmujących się zawodowo edukacją

Województwo Łódzkie zaprasza wszystkie osoby zajmujące się edukacją: nauczycieli, animatorów, edukatorów na Regionalny Kongres Edukacji Kulturalnej, który rozpocznie się 13 września, w Łodzi, w Filharmonii Łódzkiej.

Kongres jest próbą zbudowania pomostu między szkołami a instytucjami kultury. Do udziału w Kongres ma ułatwić nauczycielom odkrycie zapomnianych pasji, przeżycie przygody z kulturą, dać narzędzia do stosowania w codziennej pracy. Wydarzenie umożliwi nauczycielom spotkanie z artystami, ludźmi kultury, ma wskazać drogi kontaktu do instytucji kultury.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja poprzez stronę internetową: https://kongresedukacji.lodzkie.pl/rejestracja/ , na której dostępne są również szczegółowe informacje oraz program wydarzenia.

Strona wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/2092582774297847/?active_tab=about .