• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Zaproszenie na Uroczystość upamiętniającą 99 rocznicę odzyskania niepodległości

Samorząd Powiatu Wieruszowskiego oraz Samorząd Gminy Bolesławiec uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego na Uroczystość upamiętniającą 99 rocznicę odzyskania niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 r. w Bolesławcu.

Program uroczystości:

11:00 - Msza Święta za Ojczyznę w Kościele Parafialnym p.w. św. Trójcy w Bolesławcu

Przejście pod pomnik, (rynek w Bolesławcu)

- hymn państwowy

- wystąpienie okolicznościowe starosty wieruszowskiego

- złożenie wiązanek okolicznościowych pod pomnikiem

Przejście do Gminnego Centrum Kultury w Bolesławcu

- część artystyczna