• koronawirus informacje

• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w okresie letnim

W okresie od 1 lipca 2020r. do 31 sierpnia 2020r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500. Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg od 715 do 1430. Obsługa interesantów odbywać się będzie zgodnie Zarządzeniem nr 10/2020 Starosty Wieruszowskiego z dnia 5 czerwca 2020r. w sprawie organizacji pracy w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie.

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2020 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne.

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XVI edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Zasady przyznawania Nagrody oraz tryb wyłaniania laureatów określa Regulamin.

Ostateczny termin zgłaszania produktów i usług do Nagrody Gospodarczej Powiatu Wieruszowskiego upływa z dniem 26 lipca 2019 roku.
Adres i forma zgłoszenia zamieszczone są na karcie zgłoszeniowej.

Wręczenie nagrody laureatom będzie miało miejsce podczas Dożynek Powiatowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!