• Ważne! Zmiana organizacji ruchu

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego oraz Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie informują, że od dnia 20 stycznia 2020r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na moście przez rzekę Prosnę w ciągu drogi powiatowej nr 4510 E w miejscowości Podbolesławiec. Obowiązywał będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

• Ogólnopolski Konkurs Grantowy Równać Szanse 2020

Informujemy o Ogólnopolskim Konkursie Grantowym ogłoszonym w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse 2020” realizowanym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, skierowanym do organizacji pozarządowych i instytucji.

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XVI edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Zasady przyznawania Nagrody oraz tryb wyłaniania laureatów określa Regulamin.

Ostateczny termin zgłaszania produktów i usług do Nagrody Gospodarczej Powiatu Wieruszowskiego upływa z dniem 26 lipca 2019 roku.
Adres i forma zgłoszenia zamieszczone są na karcie zgłoszeniowej.

Wręczenie nagrody laureatom będzie miało miejsce podczas Dożynek Powiatowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!