Zawodnicy Powiatu Wieruszowskiego na kolejnych mistrzostwach w Biegu na Orientację

Kolejne zawody w Biegu na Orientację zakończone sukcesem zawodników z powiatu wieruszowskiego. 5 października na terenie Leśnictwa Smardze oraz Stanicy Myśliwskiej w Różyczce k/Kępna odbyły się zawody promujące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży powiatu kępińskiego. Uczestniczyli w nich wszyscy chętni, również spoza powiatu. Powiat wieruszowski reprezentowały trzy kluby: UKS „Grom” w Sokolnikach, MUKS „Junior” w Ochędzynie i GOK w Galewicach (28 zawodników). Przy pięknej pogodzie i miłej atmosferze nasi zawodnicy walcząc z własnymi słabościami pokonali wielu rówieśników, co było uwieńczeniem ich całorocznej pracy w klubach.

Szczególne wyróżnienie należy się najmłodszemu uczestnikowi tych zawodów reprezentujący klub „Grom” Sokolnik - Konradowi Domagale, który został osobiście uhonorowany przez wójta gminy Trzcinica jako „najmłodszy zawodnik” tych zawodów.

Wyniki:

K-10 Krasoń Julia –III miejsce