Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
  • Z mapą i kompasem

  • Zapraszamy na strony gmin powiatu

    Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

     

  • Z ostatniej chwili...
    • Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny

       W Gminnym Ośrodku Kultury w Galewicach odbyło się uroczyste podsumowanie XIX  Powiatowego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „KRAJOBRAZ  POWIATU  WIERUSZOWSKIEGO ”.

       

    • Zawiadomienie

      Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zawiadamia, że:

      1. W dniu 17 grudnia 2018 r. w siedzibie Starostwa powiatowego w Wieruszowie odbył się przetarg nieograniczony ustny.

      2. Przedmiotem przetargu był garaż nr 10, usytuowany na działce nr 147, położonej w Wieruszowie.

      3. Liczba osób dopuszczonych – jedna , niedopuszczonych- brak,

      4. Cena wywoławcza czynszu – 83,00 zł + należny podatek VAT, najwyższa cena osiągnięta w przetargu 84,00 zł  + należny podatek VAT

      5. Nabywcą nieruchomości został Pan Ryszard Waldemar Skulski

Zawodnicy Powiatu Wieruszowskiego na kolejnych mistrzostwach w Biegu na Orientację

Kolejne zawody w Biegu na Orientację zakończone sukcesem zawodników z powiatu wieruszowskiego. 5 października na terenie Leśnictwa Smardze oraz Stanicy Myśliwskiej w Różyczce k/Kępna odbyły się zawody promujące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży powiatu kępińskiego. Uczestniczyli w nich wszyscy chętni, również spoza powiatu. Powiat wieruszowski reprezentowały trzy kluby: UKS „Grom” w Sokolnikach, MUKS „Junior” w Ochędzynie i GOK w Galewicach (28 zawodników). Przy pięknej pogodzie i miłej atmosferze nasi zawodnicy walcząc z własnymi słabościami pokonali wielu rówieśników, co było uwieńczeniem ich całorocznej pracy w klubach.

Szczególne wyróżnienie należy się najmłodszemu uczestnikowi tych zawodów reprezentujący klub „Grom” Sokolnik - Konradowi Domagale, który został osobiście uhonorowany przez wójta gminy Trzcinica jako „najmłodszy zawodnik” tych zawodów.

 

           Wyniki:

            K-10 Krasoń Julia –III miejsce

            M-10 Domagała Jakub – I miejsce

            K-12 Cegiełka Milena – I miejsce, Kiełbik Nikola - II miejsce

            M-12 Narożny Kacper – I miejsce, Marszałek Alan – II miejsce

            K-14 Domagała Emilia – I miejsce, Krzyżostanek Patrycja – II miejsce,
                      Hodur Katarzyna – III miejsce

            M-14 Malik Patryk - II miejsce, Małecki Marcel - III miejsce

Script logo StudioStrona.pl