Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Nabór zgłoszeń do powiatowych kalendarzy przedsięwzięć turystycznych, kulturalnych, sportowych i oświatowych

   W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem projektu kalendarzy przedsięwzięć o charakterze powiatowym na rok 2019, prosimy o składanie zgłoszeń do kalendarzy powiatowych, zadań o charakterze kulturalnym, sportowym, turystycznym i oświatowym.

   Zgłoszenia należy przesłać do dnia 30 października 2018 r.

  • LI Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   W miniony czwartek Radni Rady Powiatu Wieruszowskiego obradowali na LI sesji.Radni podjęli uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków: za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego i za warunki pracy, za nadgodziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz przyznawania nagród za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wieruszowski.

Zawodnicy UKS GROM Sokolniki Mistrzami Polski!

W dniach 5-6 maja 2018 br. odbyły się w Grudziądzu Otwarte Mistrzostwa Polski w Foxoringu w Radioorientacji Sportowej. Zawody zostały rozegrane na terenach Lasy Rudnik i Kwidzyn.
Powiat Wieruszowski i gminę Sokolniki reprezentowała młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego GROM Sokolniki: Wiktor Żuraw kat. M-21+ oraz Hubert Musiała kat. M-19+. Pierwszy dzień zmagań odbył się w paśmie 144 MHz, gdzie nasi zawodnicy zdobyli bardzo wysokie lokaty - Wiktor zajął 3.,  a Hubert 1. miejsce.  Drugi dzień foxoring w paśmie 3,5 MHz okazał się dla naszych biegaczy ogromnym sukcesem - Wiktor i Hubert zostali w swoich kategoriach Mistrzami Polski i oboje zostali nagrodzeni złotymi krążkami.  

 

Serdecznie gratulujemy!

Script logo StudioStrona.pl