Dnia 10 czerwca 2026 r. Wicestarosta Wieruszowski Marek Kanicki uczestniczył w posiedzeniu Konwentu Powiatów Województwa Łódzkiego, które odbyło się w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, omówienia bieżących problemów samorządów powiatowych oraz wypracowania wspólnych stanowisk w sprawach istotnych dla mieszkańców regionu.