Impreza Integracyjna „Spotkanie Przyjaciół”

24 maja 2024 roku Starosta Wieruszowski Stefan Pietras, Przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Szymanek oraz Wicestarosta Wieruszowski Marek Kanicki wraz z radnymi powiatowymi wzięli udział w Imprezie Integracyjnej „Spotkanie Przyjaciół”. Organizatorem spotkania, wzorem lat poprzednich, było Stowarzyszenie Integracyjne ,,Klub Otwartych Serc’’. Wydarzenie rozpoczęto od odsłonięcia przez olimpijczyków i paraolimpijczyków Urszulę Kielan i Tomasza Hamerlaka tablic pamiątkowych. Następnie uczestnicy w barwnym i radosnym korowodzie ulicami miasta udali się na stadion, gdzie odbył się integracyjny symboliczny bieg oraz rozegrane zostały konkurencje sportowe.

Organizatorom imprezy należą się słowa podziękowania za podjęcie się organizacji i przeprowadzenia imprezy o tak szerokim oddźwięku ze strony osób z niepełnosprawnościami.

Zdjęcia: tugazeta.pl