Operacja pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 4710E Augustynów- Lututów”

Na podstawie złożonego wniosku o przyznanie pomocy dla operacji typu „Budowa  lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  Powiatowi Wieruszowskiemu  została przyznana pomoc ze środków „EFRROW” na realizację operacji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 4710E Augustynów- Lututów”. Planowanym wynikiem ww. operacji będzie przebudowa 1,476 km drogi. W wyniku realizacji w/w operacji osiągnięty zostanie następujący cel: poprawa warunków użytkowania drogi powiatowej nr 4710E poprzez przebudowę odcinka drogi od miejscowości Piaski do miejscowości Lututów w celu poprawy jakości życia mieszkańców terenów wiejskich.