Nazwa zadania: Przebudowa drogi powiatowej nr 4704E Wieruszów‒Torzeniec na odcinku Wieruszów‒Teklinów

Zadanie otrzymało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja 6 ‒ PGR

Wartość całego zadania: 9 969 077,87 zł

Kwota udziału własnego: 1 969 141,87 zł

Kwota dofinansowania: 7 999 936,00 zł

Projekt zakłada osiągnięcie standardu wymaganego dla kategorii dróg powiatowych. Przebudowa obejmuje m.in. poszerzenie istniejącej drogi i chodników, wzmocnienie podbudowy, wykonanie nowych warstw bitumicznych drogi, przełożenie istniejących nawierzchni chodnika i zjazdów oraz wykonanie nowych chodników i zjazdów, utwardzenie poboczy, oczyszczenie i wyprofilowanie istniejących rowów z adaptacją jako rowy chłonne, przebudowę przepustów pod zjazdami, przebudowę istniejącej kanalizacji deszczowej, wykonanie oznakowania poziomego i uzupełnienie oznakowania pionowego, montaż urządzeń BRD.

Data otrzymania promesy: 21.02.2024 r.