XVI Festiwal Piosenki z bajki

W poniedziałek 27 maja odbył się XVI Powiatowy Festiwal pn. „Piosenki z bajki”. Adresatami konkursu byli podopieczni przedszkoli oraz uczniowie klas I – III szkół podstawowych z terenu powiatu wieruszowskiego. Celem konkursu było wyłonienie talentów muzycznych, młodych mieszkańców powiatu oraz popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Festiwal odbył  się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” pod honorowym patronatem Starosty Wieruszowskiego. Organizatorem wydarzenia była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie oraz Wieruszowski Dom Kultury. Powiat Wieruszowski reprezentował Wicestarosta Wieruszowski Marek Kanicki, który wręczał nagrody laureatom konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie